Jabra Speak Series

Konferans aramaları çok kolay; iş birliği çok kolay.

Jabra Speak 810

Speak 810, toplantı odalarından yapılan konferans aramaları için tasarlanmış, profesyonel, kullanımı kolay ve UC destekli bir mikrofonlu hoparlördür. Akıllı cihazlara ve dizüstü bilgisayarlara USB, Bluetooth® ve 3,5mm’lik jak üzerinden bağlanabilen cihaz, toplantı programınızı aksatmamak ve katılımcıların dikkatini dağıtmamak amacıyla saniyeler içinde bağlanır.

Daha fazlasını göster

Jabra Speak 710

Speak 710 mikrofonlu hoparlör ile aramalarınız ve müziğiniz için yüksek ses kalitesinden ve birinci sınıf taşınabilir tasarımdan faydalanın. Cam gibi net görüşmeler ve müzik için tasarlanmış Hi-Fi hoparlörü ile gerçek anlamda ilk profesyonel ve kişisel konferans cihazı.

Daha fazlasını göster

Jabra Speak 510

Kişisel ve kullanımı kolay Speak 510, konferans aramaları için USB ve Bluetooth® üzerinden bağlanabilen bir mikrofonlu hoparlör olmakla beraber, istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman etkili ve verimli konferans aramaları yapabilmenizi sağlar. Tercihe bağlı Jabra link 370 USB adaptörü* ile kullanıldığı zaman, 30 metre / 100 fit mesafeye kadar kablosuz özgürlük sağlar. Koruyucu bir seyahat kılıfı ile birlikte gelir.

Daha fazlasını göster

Jabra Speak 410

Speak 410, gerektiğinde istediğiniz yerden USB üzerinden kolayca bağlanarak UC destekli konferans araması yapabilmenizi sağlayan, kullanımı kolay bir mikrofonlu hoparlördür. Seyahatler için ideal olan ve çizilmelere karşı koruyan bir neopren kılıf ile birlikte gelir.

Daha fazlasını göster

Bu ürün için satış ekibi ile iletişime geçin

Lütfen formu doldurun ve satış ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Kaç adet mikrofonlu hoparlör dağıtmayı planlıyorsunuz?

Platformunuz

Ek bilgiler