JABRA PRO 9400

Mobil, masaüstü ve yazılım telefonlarınızı bir araya
getiren, profesyonel bir kablosuz kulaklık.
Gürültülü ofislerde bile cam gibi net görüşmeler yapın.

  • Bütün telefonlarınız için tek bir kulaklık
  • Fark yaratan ses kalitesi
  • Gerçek kablosuz özgürlük
Satın alSatış Departmanı ile iletişime geçin
 
 

Bütün telefonlarınız için tek bir kulaklık

Gelen her aramayı aynı kulaklıkla cevaplayın. Masaüstü telefonunuz, mobil cihazınız ve yazılım telefonunuz ile aynı anda eşleşir. Aynı anda yaptığınız birden çok aramayı, sektörde bir ilk olan, kullanıcı dostu dokunmatik ekran veya dokunmatik yüzey üzerinden yönetin. Bağlantı kurma sürecinde sizi yönlendiren SmartSetup sihirbazı ile donatılmıştır.

Üstün ses kalitesi

Eğer işiniz gereği telefonda konuşup dinleyen biriyseniz, başarınız sesin kalitesine ve netliğine bağlı olabilir. Sınıfında önde gelen arka plan gürültü önleme ve akustik koruma teknolojilerinden faydalanın. Aramalarınız, en gürültülü ortamlarda bile harika bir kaliteyle duyulur. Jabra PRO 9400, bir kablosuz kulaklıkta olabilecek en yüksek seviyeli gürültü önleme teknolojisine sahiptir.

  • Noise Blackout™: Kulak yastıkları ve mikrofon, arka plan gürültüsünü kesecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
  • Dijital Sinyal İşleme (DSP) ve HD ses, aramalarınızın daha anlaşılır ve gerçeğe yakın bir ses kalitesiyle duyulmasını sağlar.
  • SafeTone™ teknolojisi, ses seviyesinde oluşabilecek beklenmedik zirveleri otomatikman keser ve kulaklarınızı korur.
 
 

Gerçek kablosuz özgürlük

Kablosuz DECT teknolojisi, aramanızın kesilmesine izin vermeden masanızdan 150 metre/450 fit mesafeye kadar uzaklaşabilmenizi sağlar. Ofisteki çeşitli işlerinizi hallederken gelen aramalarınızı uzaktan cevaplayın ve sonlandırın. En az 8 saat olan batarya ömrü sayesinde şarjınızı düşünmenize bir daha asla gerek kalmayacak.

İlk bakışta özellikler

Çok Cihaza Bağlanabilirlik

Akıllı telefonunuza veya masaüstü telefonunuza bağlanabilmenizi sağlayan bir dizi farklı kablo temin edebilirsiniz.

HD Ses / Geniş Bant Ses

HD Ses, gerçekçi ses kalitesiyle canlı görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız.

Konforlu Görüşmeler

Hafif, ergonomik tasarımlı çerçeveler , yumuşak kulak yastıkları, ayarlanabilir taç bantları ve ayarlanabilir mikrofon kollarına sahip modellerimiz ile mükemmel uyumu yakalayın. Kulaklığınız gün boyu rahat bir kullanım sunacaktır.

150 Metre Kablosuz Özgürlük

DECT teknolojisi ile 150 metreye kadar erişim mesafesi. Arama sırasında ofiste serbestçe hareket edin ve yapmanız gerekenleri görüşme sırasında kolayca halledin.

UC Tak Çalıştır

Hiçbir ekstra gerektirmeden, önde gelen UC uygulamalarının ve yazılım telefonlarının tümüyle çalışır. Kurulumu, bağlanması ve kullanımı kolay.

Akıllı Telefon ve Tabletler ile Kullanıma Hazır

Satın alınabilecek en yeni akıllı telefonlarla ve tabletlerle bütünüyle uyumlu olabilmesi için, geleceğe hazır teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır.

Uzaktan Arama Kontrolü

Aramaları direkt kulaklığınızdan yönetin. Bir düğmeye basarak gelen aramaları cevaplayın ve sonlandırın, ses seviyesini ayarlayın veya hattı sessize alın.

SafeTone™

Jabra SafeTone™, kulaklarınızı koruyan Jabra Peak™ ve Jabra IntelliTone™ teknolojilerine sahiptir. Bu teknolojiler, ses seviyesini gün boyunca ortalama bir seviyede ve ses standartları çerçevesinde tutar.

Jabra Yazılım Uygulamaları

Jabra’nın yazılım uygulamaları ile ayarlarınızı kişiselleştirin. Son nesil akıllı telefonlarda tam entegrasyona ve uzaktan arama kontrolü özelliğine sahip olun.
[{"Name":"Boom arm style","Title":"Arka plan gürültü önleme","Summary":"","Options":[{"Title":"Yüksek","Value":"Flex"},{"Title":"Orta","Value":"Midi"}]},{"Name":"Receive sound","Title":"Hoparlörler","Summary":"","Options":[{"Title":"Mono","Value":"Mono"},{"Title":"İkili","Value":"Duo"}]},{"Name":"Display","Title":"Ayrıca şunları istiyorum...","Summary":"","Options":[{"Title":"Dokunmatik ekran","Value":"Yes"}]},{"Name":"Wireless Technology","Title":"Ayrıca bağlanmak istediğim cihazlar...","Summary":"","Options":[{"Title":"Mobil telefon","Value":"Bluetooth"}]}]
{{selection.title}}

Jabra PRO 9400

Personelin, mobil, masaüstü ve yazılım telefonlarından tek bir mikrofonlu kulaklık ile arama almalarını sağlayan kablosuz bir mikrofonlu kulaklık
{{'... ve ek olarak {0} daha' | format:(selections.length - 1)}}

BU ÜRÜNLE İLGİLİ OLARAK SATIŞ DEPARTMANIYLA İLETİŞİME GEÇİN

100 adetten fazla yeni kulaklık almayı düşünüyorsanız, bu formu kullanarak ücretsiz deneme cihazı talep edebilirsiniz (şartlara ve koşullara tabidir).

Kaç adet kulaklık dağıtmayı planlıyorsunuz?

Platformunuz

Ek Bilgiler

Destek alın

Destek alın

Hızlı başlangıç kılavuzları, video tanıtımları, aygıt yazılımları ve çok daha fazlası.