Jabra Pro 9400

Jabra PRO 9400

Tüm telefonlarınıza bağlanabilen profesyonel kablosuz kulaklık. Kulaklık ve dock ünitesi arasında DECT güvenlik sertifikalı ve Jabra patentli eşleştirme işlemi. Gürültülü ofislerde bile cam gibi net görüşmeler yapın.

 • Tüm telefonlar için tek bir kulaklık: Mobil cihazınızdan, masaüstü telefonunuzdan veya yazılım telefonunuzdan gelen tüm aramaları yanıtlayın
 • Üstün ses kalitesi: Cam gibi net görüşmeler için gürültü önleme teknolojisi *
 • Kablosuz özgürlük: 150 metreye kadar erişim mesafesi ve 10 saate kadar konuşma süresi
Ücretsiz deneme modeli için satış ekibi ile iletişime geçinKişiselleştir ve satın al* Daha büyük kulak yastıkları, geliştirilmiş gürültü yalıtımı için aksesuar olarak temin edilebilir.

Arama ister masaüstü telefondan gelsin ister akıllı telefondan veya yazılım telefonundan; her durumda cam gibi net bir ses kalitesi alırsınız

Neden kablosuz?

Kısaca anlatmak gerekirse: İşinizde gerçek avantajlar sağlar. Ama bizim söylediğimize inanmayın. Benchmark Portals, kablosuz teknolojilere geçen Brother International Technical Support hakkında bir araştırma yaptı ve şu sonuca vardı:

“Kablosuz kulaklıklar, size en yüksek dönüşü sağlayacak yatırımınız olabilir.”

 • Daha kısa konuşma süresi: Ortalama konuşma süresi 19,5 dakikadan 14,4 dakikaya düştü. Bu, %26,2’lik bir tasarruf
 • Daha az aktarma: Yapılan araştırmaya göre, aktarılan aramalar %62,7’lik bir düşüş gösterdi; bu da kulaklıklara yapılan yatırımda %1,353’lük bir düşüş anlamına gelir
Araştırmada edinilen sonuç:

“Kablolu kulaklıklardan kablosuz kulaklara geçmek, bu teknik destek merkezine birçok fayda sağladı. Sağlanan faydalar, yapılan maddi tasarruf ile kendini gösterdiği gibi temsilcilerin memnuniyetindeki artışta da görülebiliyordu. Müşteriler başta olmak üzere, CFO’dan müşteri temsilcisine herkes kazançlı çıktı.”

Raporun tamamını buradan indirin

Bütün telefonlarınız için tek bir kulaklık

Gelen her aramayı aynı kulaklıkla cevaplayın. Masaüstü telefonunuz, mobil cihazınız ve yazılım telefonunuz ile aynı anda eşleşir. Aynı anda yaptığınız birden çok aramayı, sektörde bir ilk olan, kullanıcı dostu dokunmatik ekran veya dokunmatik yüzey üzerinden yönetin. Bağlantı kurma sürecinde sizi yönlendiren SmartSetup sihirbazı ile donatılmıştır.

Üstün ses kalitesi

Eğer işiniz gereği telefonda konuşup dinleyen biriyseniz, başarınız sesin kalitesine ve netliğine bağlı olabilir. Sınıfında önde gelen arka plan gürültü önleme ve akustik koruma teknolojilerinden faydalanın. Aramalarınız, en gürültülü ortamlarda bile harika bir kaliteyle duyulur.

 • Noise Blackout™: Kulak yastıkları ve mikrofon, arka plan gürültüsünü kesecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
 • Dijital Sinyal İşleme (DSP) ve HD ses, aramalarınızın daha anlaşılır ve gerçeğe yakın bir ses kalitesiyle duyulmasını sağlar.
 • SafeTone™ teknolojisi, ses seviyesinde oluşabilecek beklenmedik zirveleri otomatikman keser ve kulaklarınızı korur.

Noise Blackout teknolojisinin sağladığı farkı kendiniz duyun

HD Ses KAPALI (OFF)HD Ses AÇIK (ON)

HD Ses teknolojisinin sağladığı farkı kendiniz duyun

HD Ses KAPALI (OFF)HD Ses AÇIK (ON)

Gerçek kablosuz özgürlük

Kablosuz DECT teknolojisi, aramanızın kesilmesine izin vermeden masanızdan 150 metre/450 fit mesafeye kadar uzaklaşabilmenizi sağlar. Ofisteki çeşitli işlerinizi hallederken gelen aramalarınızı uzaktan cevaplayın ve sonlandırın. 10 saate kadar batarya süresi, şarjınızı düşünmenize gerek bırakmaz.

En güvenli kablosuz DECT kulaklığımız

 • DECT standardının gizlice dinlenmeye karşı koruma sağlaması için geliştirilmiş en yeni güvenlik şartlarına uygundur.
 • Jabra’nın patentli kulaklık-dock ünitesi eşleştirme işlemi, riskli havadan eşleştirme yönteminin yerini alarak görüşmelerinizi güvence altına alır.
[{"Name":"Boom arm style","Title":"Arka plan gürültü önleme","Summary":"","Options":[{"Title":"Yüksek","Value":"Flex"},{"Title":"Orta","Value":"Midi"}]},{"Name":"Receive sound","Title":"Hoparlörler","Summary":"","Options":[{"Title":"Mono","Value":"Mono"},{"Title":"İkili","Value":"Duo"}]},{"Name":"Display","Title":"Ayrıca şunları istiyorum...","Summary":"","Options":[{"Title":"Dokunmatik ekran","Value":"Yes"}]},{"Name":"Wireless Technology","Title":"Ayrıca bağlanmak istediğim cihazlar...","Summary":"","Options":[{"Title":"Mobil telefon","Value":"Bluetooth"}]}]
{{selection.title}}

Jabra Pro 9400

Personelin, mobil, masaüstü ve yazılım telefonlarından tek bir mikrofonlu kulaklık ile arama almalarını sağlayan kablosuz bir mikrofonlu kulaklık
{{'... ve ek olarak {0} daha' | format:(selections.length - 1)}}

İlk bakışta özellikler

Çok Cihaza Bağlanabilirlik

Tüm aramalarınızı masaüstü telefon, yazılım telefonu, akıllı telefon ve tablet için geliştirilen tek bir kulaklık üzerinden yönetin

HD Ses / Geniş Bant Ses

HD Ses, gerçekçi ses kalitesiyle canlı görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız.

Konforlu Görüşmeler

 • Hafif ve ergonomik tasarımlı çerçeveler, yumuşak kulak yastıkları, ayarlanabilir taç bantları ve ayarlanabilir mikrofon kollarına sahip modellerimiz ile mükemmel uyumu yakalayın. Kulaklığınız gün boyu rahat bir kullanım sunacaktır. Aksesuar olarak temin edilebilen daha büyük kulak yastıkları, 3-5 dB pasif gürültü önleme ve daha fazla konfor sağlar.
 • Aksesuar olarak temin edilebilen daha büyük kulak yastıkları, 3-5 dB pasif gürültü önleme ve daha fazla konfor sağlar.

150 Metre Kablosuz Özgürlük

DECT teknolojisi ile 150 metreye kadar erişim mesafesi. Arama sırasında ofiste serbestçe hareket edin ve yapmanız gerekenleri görüşme sırasında kolayca halledin.

UC Tak Çalıştır

Hiçbir ekstra gerektirmeden, önde gelen UC uygulamalarının ve yazılım telefonlarının tümüyle çalışır. Kurulumu, bağlanması ve kullanımı kolay.

Akıllı Telefon ve Tabletler ile Kullanıma Hazır

Satın alınabilecek en yeni akıllı telefonlarla ve tabletlerle bütünüyle uyumlu olabilmesi için, geleceğe hazır teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır.

Uzaktan Arama Kontrolü

Aramaları direkt kulaklığınızdan yönetin. Bir düğmeye basarak gelen aramaları cevaplayın ve sonlandırın, ses seviyesini ayarlayın veya hattı sessize alın.

SafeTone™

Jabra SafeTone™, kulaklarınızı koruyan Jabra Peak™ ve Jabra IntelliTone™ teknolojilerine sahiptir. Bu teknolojiler, ses seviyesini gün boyunca ortalama bir seviyede ve ses standartları çerçevesinde tutar.

Jabra Yazılım Uygulamaları

Jabra’nın yazılım uygulamaları ile ayarlarınızı kişiselleştirin. Son nesil akıllı telefonlarda tam entegrasyona ve uzaktan arama kontrolü özelliğine sahip olun.

DECT onaylı güvenlik

 • Gizlice dinlenmeye karşı koruma sağlayan en yeni DECT güvenlik standartları ile uyumlu.
 • Jabra’nın patentli kulaklık-dock ünitesi eşleştirme işlemi, riskli havadan eşleştirme yönteminin yerini alarak görüşmelerinizi güvence altına alır.

Bu ürünle i̇lgi̇li̇ olarak satiş departmaniyla i̇leti̇şi̇me geçi̇n

100 adetten fazla yeni kulaklık almayı düşünüyorsanız, bu formu kullanarak ücretsiz deneme cihazı talep edebilirsiniz (şartlara ve koşullara tabidir).

Kaç adet kulaklık dağıtmayı planlıyorsunuz?

Platformunuz

Ek Bilgiler

Destek alın

Hızlı başlangıç kılavuzları, video tanıtımları, aygıt yazılımları ve çok daha fazlası.

Ekonomik bir alternatif mi arıyorsunuz?

Jabra Pro 900’ü deneyin

Ekonomik bir alternatif mi arıyorsunuz?

Jabra Biz 2300’ü deneyin

 • Gün boyu konfor
 • Dayanıklı tasarım
 • Daha iyi ses

Daha iyi bir ses kalitesi mi arıyorsunuz?

Jabra Biz 2400 II’yi deneyin

Daha iyi bir ses kalitesi mi arıyorsunuz?

Jabra Biz 2400 II’yi deneyin

 • Ultra gürültü önleyici mikrofon
 • Cam gibi net HD ve HiFi ses
 • Eşsiz dayanıklılık için kırılmaz mikrofon kolu