Arama ister masaüstü telefondan gelsin ister akıllı telefondan veya yazılım telefonundan; her durumda cam gibi net bir ses kalitesi alırsınız

Neden kablosuz?

Kısaca anlatmak gerekirse: İşinizde gerçek avantajlar sağlar. Ama bizim söylediğimize inanmayın. Benchmark Portals, kablosuz teknolojilere geçen Brother International Technical Support hakkında bir araştırma yaptı ve şu sonuca vardı:

“Kablosuz kulaklıklar, size en yüksek dönüşü sağlayacak yatırımınız olabilir.”

  • Daha kısa konuşma süresi: Ortalama konuşma süresi 19,5 dakikadan 14,4 dakikaya düştü. Bu, %26,2’lik bir tasarruf
  • Daha az aktarma: Yapılan araştırmaya göre, aktarılan aramalar %62,7’lik bir düşüş gösterdi; bu da kulaklıklara yapılan yatırımda %1,353’lük bir düşüş anlamına gelir
Araştırmada edinilen sonuç:

“Kablolu kulaklıklardan kablosuz kulaklara geçmek, bu teknik destek merkezine birçok fayda sağladı. Sağlanan faydalar, yapılan maddi tasarruf ile kendini gösterdiği gibi temsilcilerin memnuniyetindeki artışta da görülebiliyordu. Müşteriler başta olmak üzere, CFO’dan müşteri temsilcisine herkes kazançlı çıktı.”

Raporun tamamını buradan indirin

{{selection.productName}}

Jabra Pro 9400

{{'... ve ek olarak {0} daha' | format:(selections.length - 1)}}

İlk bakışta özellikler

Çok Cihaza Bağlanabilirlik

Tüm aramalarınızı masaüstü telefon, yazılım telefonu, akıllı telefon ve tablet için geliştirilen tek bir kulaklık üzerinden yönetin

HD Ses / Geniş Bant Ses

HD Ses, gerçekçi ses kalitesiyle canlı görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız.

Konforlu Görüşmeler

  • Hafif ve ergonomik tasarımlı çerçeveler, yumuşak kulak yastıkları, ayarlanabilir taç bantları ve ayarlanabilir mikrofon kollarına sahip modellerimiz ile mükemmel uyumu yakalayın. Kulaklığınız gün boyu rahat bir kullanım sunacaktır. Aksesuar olarak temin edilebilen daha büyük kulak yastıkları, 3-5 dB pasif gürültü önleme ve daha fazla konfor sağlar.
  • Aksesuar olarak temin edilebilen daha büyük kulak yastıkları, 3-5 dB pasif gürültü önleme ve daha fazla konfor sağlar.

150 Metre Kablosuz Özgürlük

DECT teknolojisi ile 150 metreye kadar erişim mesafesi. Arama sırasında ofiste serbestçe hareket edin ve yapmanız gerekenleri görüşme sırasında kolayca halledin.

UC Tak Çalıştır

Hiçbir ekstra gerektirmeden, önde gelen UC uygulamalarının ve yazılım telefonlarının tümüyle çalışır. Kurulumu, bağlanması ve kullanımı kolay.

Akıllı Telefon ve Tabletler ile Kullanıma Hazır

Satın alınabilecek en yeni akıllı telefonlarla ve tabletlerle bütünüyle uyumlu olabilmesi için, geleceğe hazır teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır.

Uzaktan Arama Kontrolü

Aramaları direkt kulaklığınızdan yönetin. Bir düğmeye basarak gelen aramaları cevaplayın ve sonlandırın, ses seviyesini ayarlayın veya hattı sessize alın.

SafeTone™

Jabra SafeTone™, kulaklarınızı koruyan Jabra Peak™ ve Jabra IntelliTone™ teknolojilerine sahiptir. Bu teknolojiler, ses seviyesini gün boyunca ortalama bir seviyede ve ses standartları çerçevesinde tutar.

Jabra Yazılım Uygulamaları

Jabra’nın yazılım uygulamaları ile ayarlarınızı kişiselleştirin. Son nesil akıllı telefonlarda tam entegrasyona ve uzaktan arama kontrolü özelliğine sahip olun.

DECT onaylı güvenlik

  • Gizlice dinlenmeye karşı koruma sağlayan en yeni DECT güvenlik standartları ile uyumlu.
  • Jabra’nın patentli kulaklık-dock ünitesi eşleştirme işlemi, riskli havadan eşleştirme yönteminin yerini alarak görüşmelerinizi güvence altına alır.

Satış departmanı ile iletişime geçin

Ürün uzmanlarından oluşan ekibimiz, şirketiniz için en doğru çözümü bulmanızda size yardımcı olabilir. Çalışma ortamınıza ve kullanma şeklinize uygun çözüm için anında fiyat teklifi ve bilgi alın. Bir Jabra temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için formu doldurun.

Ücretsiz deneme programımıza başvurun

Şirketinizde 50 adetten fazla kulaklık dağıtmayı düşünüyorsanız, satış ekibimizle iletişime geçin ve ücretsiz deneme programından faydalanabilmeniz için gerekli yeterliliğe sahip olup olmadığınızı öğrenin.

Teknik desteğe mi ihtiyacınız var?

Teknik destek ve garanti ile ilgili sorularınız için Kurumsal Satış ekibi ile iletişime geçin.
Kurumsal Destek ekibine pazartesi - cuma günleri arası saat 08.00 - 20.00 arası erişebilirsiniz.

Bu ürünle i̇lgi̇li̇ olarak satiş departmaniyla i̇leti̇şi̇me geçi̇n

Kaç adet kulaklık dağıtmayı planlıyorsunuz?

Platformunuz

Ek Bilgiler

Aksesuarlar

Destek alın

Hızlı başlangıç kılavuzları, video tanıtımları, aygıt yazılımları ve çok daha fazlası.