Jabra Pro 900

Jabra PRO 900

Ses kalitesinden ödün vermeyen güvenilir, ekonomik ve sade bir profesyonel kablosuz kulaklık. DECT ve Bluetooth versiyonlarıyla gelir ve masaüstü telefonlar ve bilgisayarlar ile uyumlu olan tek veya çift taraflı çeşitli modellere sahiptir.

 • Uzun erişim mesafesi: Gelen aramaları masanızdan 100 metreye kadar mesafeden cevaplayın.
 • Birinci sınıf ses kalitesi: HD Ses ve arka plan gürültü önleme teknolojileri
 • Kolay kullanım: Tak Çalıştır ve 12 saate kadar batarya ömrü
Ücretsiz deneme modeli için satış ekibi ile iletişime geçinKişiselleştir ve satın al

Kablosuz teknolojilerin sunduğu verimliliği ve özgürlüğü artık herkes deneyimleyebilir

Neden kablosuz?

Kısaca anlatmak gerekirse: İşinizde gerçek avantajlar sağlar. Ama bizim söylediğimize inanmayın. Benchmark Portals, kablosuz teknolojilere geçen Brother International Technical Support hakkında bir araştırma yaptı ve şu sonuca vardı:

“Kablosuz kulaklıklar, size en yüksek dönüşü sağlayacak yatırımınız olabilir.”

 • Daha kısa konuşma süresi: Ortalama konuşma süresi 19,5 dakikadan 14,4 dakikaya düştü. Bu, %26,2’lik bir tasarruf
 • Daha az aktarma: Yapılan araştırmaya göre, aktarılan aramalar %62,7’lik bir düşüş gösterdi; bu da kulaklıklara yapılan yatırımda %1,353’lük bir düşüş anlamına gelir
Araştırmada edinilen sonuç:

“Kablolu kulaklıklardan kablosuz kulaklara geçmek, bu teknik destek merkezine birçok fayda sağladı. Sağlanan faydalar, yapılan maddi tasarruf ile kendini gösterdiği gibi temsilcilerin memnuniyetindeki artışta da görülebiliyordu. Müşteriler başta olmak üzere, CFO’dan müşteri temsilcisine herkes kazançlı çıktı.”

Raporun tamamını buradan indirin

Kablosuz kulaklık serisi

Görüşmenizi ister kahve makinesine taşıyın ister bir arkadaşınızın yanına veya özel bir odaya. Jabra PRO 900 DECT modelleri, 120 metre mesafeye kadar uzaklaşıp konuşabileceğiniz kablosuz özgürlüğü sağlar (Bluetooth modellerde bu mesafe 100 metredir).

Birinci sınıf ses

Yüz yüze görüşüyormuş izlenimini veren ses kalitesi, hem hoparlörde ortam gürültüsü azaltılmış ses hem de hava darbelerini engelleyen bir gürültü önleyici mikrofon gerektirir. Jabra PRO 900 size her iki özelliği de sunuyor ve hem tek taraflı mono hem çift taraflı duo modellere sahiptir.

HD Ses teknolojisinin sağladığı farkı kendiniz duyun

HD Ses KAPALI (OFF)HD Ses AÇIK (ON)

Air Shock teknolojisinin sağladığı farkı kendiniz duyun

Air Shock KAPALIAir Shock AÇIK

Gün boyu batarya ömrü ile kullanımı kolaydır

Jabra PRO 900 kolayca kurulup kullanıma hazır hâle getirilir. Her kulaklık, şarj ünitesine bağlı olarak gelir ve bu sayede arama yapmaya hemen başlayabilmenizi sağlar. 12 saate kadar olan batarya ömrü sayesinde şarjınızı düşünmenize bir daha asla gerek kalmayacak.

[{"Name":"Usage","Title":"Kullanım","Summary":"","Options":[{"Title":"Bilgisayar","Value":"Computer"},{"Title":"Masaüstü telefon","Value":"Desk phones"}]},{"Name":"Receive sound","Title":"Hoparlörler","Summary":"","Options":[{"Title":"Mono","Value":"Mono"},{"Title":"İkili","Value":"Duo"}]},{"Name":"NFCNearFieldCmmunicationsPerimeterPairing","Title":"Mobil cihazınıza da bağlanmak istiyor musunuz?","Summary":"","Options":[{"Title":"Hayır","Value":"No"},{"Title":"Evet","Value":"Yes"}]},{"Name":"Wireless Technology","Title":"Kulaklığın dock ünitesiyle bağlantı türü.","Summary":"","Options":[{"Title":"2G4","Value":"2G4"},{"Title":"DECT","Value":"DECT"}]},{"Name":"Certifications","Title":"Özel olarak geliştirildiği platformlar","Summary":"","Options":[{"Title":"Microsoft Skype for Business","Value":"Microsoft"}]}]
{{selection.title}}

Jabra Pro 900

Önde gelen tüm masaüstü telefonlar ve yazılım telefonları ile kullanılmak üzere optimize edilmiştir. Bazı modeller mobil cihazlarla ve masaüstü telefon veya yazılım telefonu ile eşleştirilebilir.
{{'... ve ek olarak {0} daha' | format:(selections.length - 1)}}

Bu ürünle i̇lgi̇li̇ olarak satiş departmaniyla i̇leti̇şi̇me geçi̇n

100 adetten fazla yeni kulaklık almayı düşünüyorsanız, bu formu kullanarak ücretsiz deneme cihazı talep edebilirsiniz (şartlara ve koşullara tabidir).

Kaç adet kulaklık dağıtmayı planlıyorsunuz?

Platformunuz

Ek Bilgiler

Destek alın

Hızlı başlangıç kılavuzları, video tanıtımları, aygıt yazılımları ve çok daha fazlası.

Kablolu bir alternatif mi arıyorsunuz?

Jabra Biz 2300’ü deneyin

Kablolu bir alternatif mi arıyorsunuz?

Jabra Biz 2300’ü deneyin

 • Gün boyu konfor
 • Dayanıklı tasarım
 • Daha iyi ses

Gelen tüm aramaları tek bir kulaklıkla cevaplayın.

Jabra Pro 9400’ü deneyin

Gelen tüm aramaları tek bir kulaklıkla cevaplayın.

Jabra Pro 9400’ü deneyin

 • Bütün telefonlarınız için tek bir kulaklık
 • Üstün ses kalitesi
 • Kablosuz özgürlük