Çağrı merkezi kulaklıkları

Bir çağrı merkezinin başarısı, temsilcilerinin ne kadar iyi duyulabildiğine bağlıdır. Kullanacağınız kulaklıklar, binlerce telefon görüşmesine ve sayısız saat kullanıma dayanıklı olabilmelidir.

Ücretsiz Deneyin Kulaklığını Seç

Çağrı merkezi kulaklıklarımız

Arama sırasında masanızı terk etmenize izin veren kablosuz kulaklıklardan ekonomik kablolu kulaklıklara kadar uzanan ürün portföyümüzden ihtiyacınıza en uygun kulaklığı bulun. Tüm kulaklıkların bilgisayarınız için USB ve masaüstü telefonunuz için QD (çabuk ayrılır) modelleri de mevcuttur. Kablosuz kulaklıkların hem Bluetooth hem de DECT modelleri mevcuttur.

Kablolu kulaklıklar

Kablosuz kulaklıklar

 

Tek veya çift taraflı modeller

Akıllı telefona bağlanabilirlik

Air Shock mikrofon

Arka plan gürültü önleme

Düşük

Orta

Yüksek

Orta

Yüksek

Mikrofon kolu dönüş açısı

270°

360°

360°

270°

360°

Takviyeli kablo

-

-

Kulak yastıkları

Köpük

Köpük

Yapay deri

Yumuşak

Yumuşak

Kablosuz erişim mesafesi

-

-

-

120 m’ye kadar

150 m’e kadar

Batarya ömrü (konuşma süresi)

-

-

-

12 saat

10 saat

Gürültüsüz bir çağrı merkezi için

Bir çağrı merkezinin başarısı, temsilcilerin ne kadar iyi duyulabildiklerine bağlıdır. Arka plandaki gürültü bu noktada muhtemelen en büyük düşmanınızdır. Kalabalık bir çalışma ortamında gürültü, her görüşmede hem temsilci hem de müşteri için sıkıntı yaratabilir. İstatistiklere bakılırsa, çağrı merkezi temsilcileri verimliliklerini olumsuz yönde etkileyen bir numaralı etken olarak gürültüyü göstermektedir.

Jabra’da bu durumun herkesten iyi incindeyiz. Çağrı merkezi kulaklıklarımız, öncelikli olarak bir temel amaç için üretilir: Sesteki gürültüyü ortadan kaldırarak görüşmeye odaklanabilmenizi sağlamak. HD Ses teknolojisi ve gürültü önleyici mikrofonlar sayesinde hattın her iki ucundaki kişiye cam gibi net bir ses kalitesi sunabilirsiniz.

Farkı işitin

Noise Cancellation

Gürültü önleyici mikrofonlar, istenmeyen arka plan gürültülerini azaltır ve gürültülü çalışma ortamlarında kullanım için idealdir.

Demoyu yürütDemoyu duraklat
KAPALIAÇIK

HD Ses

Geniş bant ses ile olarak da bilinen HD Ses, faydalandığı geniş ses frekans aralığı sayesinde, görüşmelerinizi daha canlı ve gerçek sese daha yakın bir kalitede yapabilmenizi sağlar.
Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız.

Demoyu yürütDemoyu duraklat
KAPALIAÇIK

Air Shock Mikrofon

Mikrofon ağza yakın tutulduğunda, istenmeyen nefes sesleri de meydana gelebilir. Air Shock mikrofonlar, birçok küçük deliğe ve iç bölümünde özel bir kat süngere sahiptir. Bu tasarım, hava darbelerinin yaratacağı gürültüyü büyük oranda engeller ve görüşmenin kalitesini artırır.

Demoyu yürütDemoyu duraklat
KAPALIAÇIK

Kullandığınız telefon veya platform ile uyumludur

Kulaklıklarımız ve mikrofonlu hoparlörlerimiz, 10.000’den fazla geleneksel masaüstü telefon ile kutudan çıktıkları gibi çalışır. Gelecekte de kullanılabilecek şekilde tasarlanan ürünlerimiz, Cisco Jabber’dan Skype Kurumsal’a kadar tüm yazılım telefonları ve web istemcileri ile uyumludur.

Avaya
Cisco
Apple
Polycom
Microsoft Skype for Business
Mitel
YeaLink
Unify
Alcatel-Lucent
NEC
Panasonic
Samsung
Siemens
ShoreTel
Gigaset

Kullandığınız telefon veya platform ile hangi kulaklıkların çalıştığını öğrenmek ister misiniz? Uyumluluk kılavuzumuzu deneyin.

Neden kablosuz?

Kısaca anlatmak gerekirse: İşinizde gerçek avantajlar sağlar. Ama bizim söylediğimize inanmayın. Benchmark Portals tarafından şirketler ile yapılan bir araştırmaya göre:

Kablolu kulaklıklardan kablosuz kulaklara geçmek, bu teknik destek merkezine birçok fayda sağladı. Sağlanan faydalar, yapılan maddi tasarruf ile kendini gösterdiği gibi temsilcilerin memnuniyetindeki artışta da görülebiliyordu. Müşteriler başta olmak üzere, CFO’dan müşteri temsilcisine herkes kazançlı çıktı.

Raporun tamamını indirin

Çağrı merkezi müşterilerimizin düşünceleri

Ücretsi̇z deneme ci̇hazlarinizi i̇steyi̇n

Ücretsiz deneme programı, 100 veya daha fazla yeni kulaklık kuracak şirketler için geçerlidir. Şartlara ve koşullara tabidir.
Farklı bir konuda bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Kaç adet kulaklık dağıtmayı planlıyorsunuz?

Platformunuz

Ek Bilgiler

Bir adet Jabra Elite Sport kazanın