MENU
attributes/any(a: a eq 'Product_Portfolio|Jabra') and (attributes/all(a: a ne 'Meta_Refurbished|True') or attributes/any(a: a eq 'Meta_Accessorytype|17'))
Evden çalışma

Jabra

Dilediğiniz yerden çalışın

İş, gittiğiniz bir yer değildir, yaptığınız bir şeydir. Nasıl (veya nerede) çalışmanız gerekirse gereksin,
günü en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olabilecek bir Jabra ürünü vardır.

Dilediğiniz yerden çalışın, çünkü dilediğiniz yerden çalışmak mümkün


Satış ekibi ile iletişime geçin
Evden çalışmak
Akıllı telefonunuzdan çalışmak
Dilediğiniz yerde toplantı yapın

Evden çalışma

Evden çalışırken bağlantınızın sürekliliği önemlidir. Artık konsantrasyon ve iş birliği* için dünyanın öncü profesyonel kulaklarını kullanarak evden çalışabilir ve gün boyunca üretkenliğinizi sürdürebilirsiniz.

Evden çalışma. Yeniden tasarlandı.

* Jabra.com/commercial-claims

Ekstra ipuçları ve tavsiyeler

Barbara Larson'un katıldığı aşağıdaki podcast'i dinleyin. Bu yayında, yöneticiler için sanal veya uzaktaki ekipleri yönetme kılavuzu, çalışan olarak evden etkili şekilde çalışma ve bir işletmenin sürdürülebilir uzaktan çalışma stratejisi sunması konularını inceliyoruz. Evden çalışma sayfamızda diğer birçok ipucunu da keşfedebilirsiniz.

Akıllı telefondan çalışma

Akıllı telefonlar sayesinde, nereye giderseniz gidin işinizi yanınızda götürün. Bu sayede UC platformunuza bağlı kalmak da hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Akıllı telefondan çalışma.
Yeniden tasarlandı.

Dilediğiniz yerde toplantı yapın

Siz veya ekibiniz nerede olursa olsun iş birliğini güçlendiren akıllı, sektör lideri ses ve video çözümleriyle bağlantıda kalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Toplantılar. Yeniden tasarlandı.

Satış Departmanı ile İletişime Geçin

İşletmeniz ve kullanım amacınız için en iyi çözümü edinin. Uzmanlarımız, size ürünler, uyumluluk ve UC dağıtım faaliyetleri ile ilgili bilgi verebilir.

Satış uzmanlarımız size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyacaktır

Size en iyi şekilde yardımcı olabilmemiz için, lütfen projenizi/ihtiyacınızı kısaca tarif edin. 

Zorunlu

Ücretsiz deneme programımıza başvurun

500’den fazla çalışana sahip olup, mevcut cihazlarını değiştiren veya yeni bir proje yürüten şirketlere yönelik ücretsiz deneme programları sunmaktayız. Hüküm ve Koşullar’a tabidir.

Teknik desteğe mi ihtiyacınız var?

Ürün desteği almak ve garanti ile ilgili sorularınız için, kullanım kılavuzları, SSS’ler, videolar, iletişim bilgileri ve fazlasını bulabileceğiniz destek sayfalarımızı ziyaret edin.

Hemen yardım alın