Jabra Biz 2400 II Series

BIZ Series kulaklıkları geliştirirken amacımız, sadece değişen sektöre ayak uydurmak olmadı; bu seriye kendine has bir karakter vermek istedik. Jabra Biz 2400 II, bugüne dek geliştirdiğimiz en iyi çağrı merkezi kulaklığımızdır.

 

Arka plan gürültü önleme teknolojisi ile gelen farkı kendiniz duyun

Arka plan gürültü önleme KAPALIArka plan gürültü önleme AÇIK

 

HD Ses ile gelen farkı kendiniz duyun

HD Ses KAPALIHD Ses AÇIK

Air Shock ile gelen farkı kendiniz duyun

Air Shock KAPALIAir Shock AÇIK

İlk bakışta özellikler

PeakStop™

PeakStop™ teknolojisi, zarar verebilecek yüksek sesleri kulağınıza ulaşmadan anında keser. Bu özellik, ses seviyesini güvenli bir aralıkta tutar ve işitme duyunuzu korur.

Konforlu Görüşmeler

Hafif, ergonomik tasarımlı çerçeveler , yumuşak kulak yastıkları, ayarlanabilir taç bantları ve ayarlanabilir mikrofon kollarına sahip modellerimiz ile mükemmel uyumu yakalayın. Kulaklığınız gün boyu rahat bir kullanım sunacaktır.

HD Ses / Geniş Bant Ses

HD Ses, gerçekçi ses kalitesiyle canlı görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız.

FreeSpin™

Mikrofon kolunu, kırma riski olmadan 360 derece döndürebilirsiniz. Size en uygun mikrofon konumunu bulun.

Takviyeli kablo

Kablolar sorun çıkarmayacak şekilde takviyeli olarak üretilmiştir. Son derece dayanıklıdırlar ve günlük zorlamaların çoğu ile baş eder.

Gürültü Önleyici Mikrofon

Gürültü önleyici mikrofonlar, istenmeyen arka plan gürültülerini azaltır ve kalabalık, gürültülü ve açık ofis ortamlarında kullanım için idealdir.

Air Shock mikrofon

Mikrofon ağza yakın tutulduğunda, istenmeyen nefes sesleri de meydana gelebilir. Bu etkiyi azaltmak amacıyla, mikrofonu birçok küçük delik ile tasarladık ve iç bölüme bir kat sünger ekledik. Bu tasarım, hava darbelerinin yaratacağı gürültüyü büyük oranda engeller ve görüşmenin kalitesini artırır.
{{selection.productName}}

Jabra BIZ 2400 II Series

Jabra BIZ 2400 II, hattın her iki ucundaki kişiye de üstün bir ses kalitesi sunan profesyonel bir kablolu kulaklıktır. Rakiplerinden %40 daha hafif olan kulaklık, süper yumuşak bir yapay deri taç bandı ve kulak yastıklarına sahiptir. Kevlar takviyeli kablosu ve kırılmaz mikrofon koluyla arıza vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.
{{'... ve ek olarak {0} daha' | format:(selections.length - 1)}}

Bu ürünle i̇lgi̇li̇ olarak satiş departmaniyla i̇leti̇şi̇me geçi̇n

100 adetten fazla yeni kulaklık almayı düşünüyorsanız, bu formu kullanarak ücretsiz deneme cihazı talep edebilirsiniz (şartlara ve koşullara tabidir).

Kaç adet kulaklık dağıtmayı planlıyorsunuz?

Platformunuz

Ek Bilgiler

Destek alın

Hızlı başlangıç kılavuzları, video tanıtımları, aygıt yazılımları ve çok daha fazlası.