KSS ve Çevre

Bir kulaklık ve ses cihazları üreticisi olarak, çevreyi korumada ve global toplumun sorumluluk sahibi bir üyesi olmada oynadığımız rolün farkındayız. Teknolojik atıklar, tüm dünyada katı atık sahalarındaki maddelerin gittikçe büyüyen kısmını oluşturmakta ve Jabra'da olarak bizler, kendimizi ürünlerimizin çevreye verdiği zararı azaltmaya adadık.
Lifestyle outdoor RF

Müşterilerimiz bunu neden önemsiyor?

Eğer bir işletmeyseniz, sorumluluk sahibi ortaklara sahip olma yönünde artan bir baskı altında olursunuz. Kendi işinizin düzenli olduğunu bilmeniz yeterli olmaz; tedarikçi ve satıcılarınızın iş uygulamalarının etik ve sürdürülebilir olduğundan ve düzenlenmiş uluslararası standartlara uyduklarından emin olabilmeniz için onlara eleştirel bakmalısınız. Gezegenimizi koruma ve global toplumda sorumluluk sahibi üyeler olma yönündeki yükümlülüğünüzü paylaştığımızı bilmeniz, Jabra ile çalıştığınızda size gönül rahatlığı verir.

Çevreye minimum zarar veren cihazlar tasarlamak için elimizden gelen her şeyi yaptığımızı bilen bireysel bir Jabra müşterisi olarak, ürünlerimizi vicdanınız rahat biçimde kullanabilirsiniz.

Yaptıklarımız nedir?

Çalışanların güvenliği ve sağlığı, düşük enerji tüketimi ve güvenli malzemelerin (REACH ve ISO 140001) kullanımı için yasal ve uluslararası koşulların sağlanması ve faaliyetlerimizin çevreye olan etkilerini azaltma yönündeki süregelen çabalarımız, Jabra'nın KSS çerçevesindeki çalışmalarının sadece bazılarıdır.

İnovasyonu ürünlerimizin ötesine taşıyoruz

Müşterilerimizin hayatlarını en azından birazcık kolaylaştıran ödüllü kulaklıklar sunabilmekten gurur duyuyoruz. İnsanları teknoloji ile özgür kılmak için eşsiz yollar düşünmemizin yanı sıra, ürünlerimizi biraz daha çevre dostu yapmanın zekice yollarını bulmak için çaba sarf ediyoruz.

Ürünlerimizi nasıl yarattığımızın yollarını sürekli inceliyor, kullandığımız ham maddelerden en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyor ve daha uzun süre dayanan ürünler tasarlıyoruz. Çevre dostu malzemeler kullanıyor ve cihazlarımızdaki zararlı maddelerin miktarını sınırlıyoruz. Daha hafif kulaklıklar tasarlamaya ve sevkiyatlarımıza daha fazla kulaklık sığdırmaya çalışarak, ürünlerimizin nakliyesinde kullanılan yakıt miktarını azaltıyoruz.

Tedarikçileri ve iş ortaklarımızın için aynı yüksek standartlara uymalarını şart koşuyoruz. Hem işlerinde hem de çalışanlarına davranış şekillerinde sorumluluk sahibi iş uygulamaları gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla onlarla iş birliği içerisinde çalışıyoruz.

KSS politikalarımız hakkında ayrıntılı bilgi için gn.com adresini izyaret edin.
Bir adet Jabra Elite Sport kazanın