Kariyer Fırsatları

Jabra olarak hayatın seslerini güzelleştirmek bizim için önemli. İnsanların nasıl çalıştıklarını, yaşadıklarını ve eğlendiklerini göz önünde bulundururuz. Ardından, insanların tüm bunları daha iyi bir şekilde yapabilmelerinde yardımcı olacak ürünler tasarlarız.

Jabra’da çalışmak, insanları özgür kılacak teknolojilerden faydalanmak anlamına gelir.

Açık pozisyonlar

PozisyonDepartmanYerİlan tarihi

Bizimle çalışmanız için nedenler


 • Harika iş arkadaşları

  Fark yaratmayı seven tutkulu profesyonellerden oluşan bir ekip ile çalışabilirsiniz. Espri ve eğlenceye de yer verilen rahat bir ortamda çalışabilirsiniz. İlk günden itibaren kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir yerde çalışabilirsiniz.

 • Büyük bir amaca dâhil olma hissi

  Yaptığımız her şey ile gurur duyuyoruz. Sesin gücü ile insanların hayatlarını değiştirebileceğimiz yönündeki inancımız tam. Eğer olumlu bir etkiniz olsun istiyorsanız bu fırsat sizin için.

 • Harika olanaklar

  İster kendi alanınızda uzmanlaşmak isteyin ister liderlik becerilerinizi geliştirmek, kendinizi geliştirebileceğiniz birçok olanağa sahip olabilirsiniz. Biz potansiyelinizin zirvesine ulaşabilmeniz için buradayız.

 • Harika iş/yaşam dengesi

  Zaman zaman evden çalışmanızı veya kendi çalışma saatlerinizi belirlemenizi gerektiren durumlar için gerekli esnek çalışma koşullarını sunuyoruz. İşin her şey olmadığının bilincindeyiz ve özel hayatınıza tümüyle saygı gösteririz.

 • İyi bir gelir ve ek avantajlar

  Sunduğumuz rekabetçi maaşlara ek olarak harika bir emeklilik ne sigorta paketi ve her yıl fazladan 5 ücretli tatil günü sunuyoruz.

Bizi takip edin

LinkedIn üzerinden Jabra’yı takip edin ve en son haberleri ve yenilikleri kaçırmayın

Genel başvurular

Başvurunuz ve özgeçmişiniz altı ay boyunca saklanır. Bu süre zarfında profilinizin açık pozisyonlarımızdan birine uyması durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Genel başvurunuzu ve özgeçmişinizi bize ulaştırın ›
Bir adet Jabra Elite Sport kazanın