Jabra Sport Pulse Special Edition
İlgili Ürünler

Jabra Sport PulseSpecial Edition

Satın al

Jabra Sport Life uygulaması

Egzersizinizi her zaman doğru nabız aralığında yapmanızı sağlayan Jabra’nın kondisyon uygulaması ile Sport Pulse kulaklığınızdan en iyi şekilde faydalanın.

Performansınızı planlayın, izleyin ve değerlendirin. Kulak içi antrenörünüz, her egzersizinizi optimize edebilmeniz için size gerçek zamanlı geri bildirimlerde bulunur.

Daha Fazlasını Göster

Kalp Atış Hızı İzleyicisi

Doğru nabzı koruyun

Egzersizlerinizde sadece nasıl hissettiğinizi gözetmeyin; bedeninizin gerçekten ne yaptığını göz önünde bulundurun. Egzersizlerinizi, kalp atışlarınızdan canlı olarak alınan verilere dayanarak planlayın. Doğrudan nabız bilgileriniz bazında çalışan antrenör fonksiyonu, ne zaman kendinizi zorlamanız ve ne zaman ara vermeniz gerektiğini size bildirir.

Vo2 Max

Kardiyo çalışmanızda şaşırmayın

VO2, vücudunuzun oksijen alabilme kapasitesini değerlendirerek kardiyovasküler sisteminizi ölçer. Bu bilgiden yola çıkarak kondisyon seviyenizi saptamanızda yardımcı olabiliyoruz. Artık doğru VO2 aralığında (ör. nabız aralığınızda) çalışıp çalışmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Tempo tahmini

Doğru tempoyu yakalayın

Egzersizlerinizi, mevcut kondisyon seviyenizi ve koştuğunuz/bisiklete bindiğiniz zamanları baz alarak, planladığınız mesafeyi ne kadar sürede tamamlayabileceğinizi tahmin etmenizde yardımcı olabiliyoruz. Bitirme sürelerinizi geliştirmenizde de yardımcı olabiliyoruz.

Dinlenme önerileri

Dinlenme sürelerinizi doğru tutun

Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışıyor olabilirsiniz; ancak iyi bir antrenman, bedeninizin egzersizler arasında ne süreyle dinlenmesi gerektiğini anlamanızı gerektirir. Bu nedenle geliştirdiğimiz uygulama, antrenman sonuçlarınızı analiz eder, canlı bilgi verir ve ne zaman (ve ne süreyle) dinlenmeniz gerektiğini size bildirir.

{{selection.productName}}

Jabra Sport Pulse Wireless

Kulak İçİ nabiz ölçerli̇

Tümleşik nabız ölçeri ile hepsi bir arada egzersiz çözümünüz. ABD ordusunun standartlarına göre tasarlanan kulaklık, en yoğun egzersizinizde bile sizi yarı yolda bırakmaz. Zengin ses kalitesinde müzik ve hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olarak gerçek zamanlı sesli antrenör bir arada. Kablolardan kurtulun ve gerçek hareket edebilme özgürlüğünün rahatlığını yaşayın.

Aşağıdakiler için mükemmel bir seçimdir

✓ Açıkta yapılan egzersizler
✓ Egzersiz optimizasyonu
✓ Egzersiz planı oluşturma

Yorumlar

Teknik Özellikler

 • Batarya ve Güç Konuşma Süresi: 5 saate kadar
  Bekleme Süresi: 10 güne kadar
  USB’den Şarj Etme: Evet
 • Bluetooth Sürüm: 4.0
  Konuşma mesafesi: 10 m’ye kadar
 • Müzik Cihaz müzik çalabiliyor: Evet
  Cihaz üzerinden müzik kontrolü: Evet
 • Teknik Özellikler Teknik özellikleri buradan indirin
 • Ağırlık 0,56 oz
  16 g
 • Kutunun içeriği Koruyucu çanta
  COMPLY™ Sünger Başlıklar (3 Boyda)
  Jabra EarGel (3 Boyda)
  Kauçuk USB Kablosu
 • Uyumlu olduğu cihazlar Bluetooth etkin tüm cihazlar
  Ücretsiz uygulama ile gelir

Destek alın

Hızlı başlangıç kılavuzları, video tanıtımları, aygıt yazılımları ve çok daha fazlası.

"The world’s first sport headphones with automatic fitness testing". 12 Nisan 2016. Ayrıntılı bilgi için: Jabra.com/commercial-claims

**Ter nedeniyle oluşan hasarlara karşı 3 yıl sınırlı garanti. Ürünün kulaklık bağlı olarak Jabra Sport Life uygulaması üzerinden kaydedilmesini gerektirir.

Bir adet Jabra Elite Sport kazanın