Jabra Direct

Her Aramanızı Güvenilir Şekilde Yapabilmeniz İçin

Jabra Direct, Jabra’nın USB cihazlarına çoğu yazılım telefonu için Uzaktan Arama Kontrolü fonksiyonunu kazandıran ücretsiz bir PC yazılımıdır. Jabra cihazınızı kişiselleştirebilmenize yarayan birçok özelliğe de sahip olan Jabra Direct, ayrıca aygıt yazılımı güncelleştirmeleri ile cihazınızı geliştirebilmenizi ve Pano’daki durum göstergesi ile sisteminizin bir sonraki aramaya hazır olduğundan emin olmanızı sağlar.

Şimdi Jabra Akıllı Arama Transferi özelliğine de sahip.

PC için indir
SÜRÜM NO. | 13.04.2015

Sürüm bilgileri | Veri sayfası

Mac için Jabra yazılımı mı arıyorsunuz? Buraya tıklayın

Hazır Olma Durumu

Jabra'nın USB sesli iletişim cihazlarını Jabra Direct ile kullanın ve yazılım telefonunuzla yapacağınız görüşmelerde içiniz rahat olsun.
Jabra Direct, Windows'un Bildirim Alanı'nda bulunan "J" simgesi ile kolayca erişilebilen, kullanıcı dostu bir yönetim panosuna sahiptir. Bu panoda kulaklığın ve yazılım telefonunun bağlantı durumunu görebilir, yapacağınız aramalar için her şeyin hazır olduğundan emin olabilirsiniz.

Kulaklığın kişiselleştirilmesi

Jabra'nın sesli iletişim cihazlarıyla size özel bir kulaklık deneyimi oluşturun. Kulaklığınızın özelliklerini kişiselleştirmek için, panoyu açıp kullandığınız cihazı tıklatın. Bu şekilde doğrudan Jabra Direct'in ana ekranına yönlendirilirsiniz. Burada, en çok kullandığınız fonksiyonların (ör. Sesli Yönlendirmeyi etkinleştirme/devre dışı bırakma, dokunmatik ekranın arka aydınlatma seviyesini ayarlama veya ses tonu ayarlarını değiştirme) ayarlarını kolayca yapabilirsiniz.

ÇALIŞMA ALANINIZIN KONTROLÜ SİZDE OLSUN

PC’de Skype for Business veya Lync üzerinden yaptığınız aramayı, kolayca akıllı telefonunuza aktarın. Bu özellik, çıkmanız veya masanızdan ayrılmanız gerektiği zamanlar için idealdir. Şimdi Jabra Evolve 40 ve 80 model kulaklıklar ve Jabra Direct için mevcut.

Jabra Evolve serisi ve Jabra Akıllı Arama Transferi özelliği hakkında daha fazlasını öğrenin

Ayrıntılı bilgi

Veri sayfası

Uyumlu yazılım telefonlarının bir listesini görmek için veri sayfasına başvurun

Karşıdan yükle

Destek alın

Hızlı başlangıç kılavuzları, video tanıtımları, aygıt yazılımları ve çok daha fazlası.