Yazılım ve Hizmetler

Jabra, kulaklığınızdan en iyi şekilde faydalanabilmenizi sağlayan bir dizi yazılım ve hizmet sunmaktadır.

Akıllı telefon uygulamaları mı arıyorsunuz? Buraya tıklayın

Jabra Xpress

Jabra Xpress, çok sayıda Jabra USB kulaklıklara uzaktan yazılım, aygıt yazılımı ve güncelleştirmeler dağıtabilmenizi sağlayan web tabanlı bir çözümdür.
Jabra Xpress ile yapabilecekleriniz:

  • Yeni kulaklıkların kurulumu (toplu dağıtım dâhil)
  • Mevcut kulaklıkların güncelleştirilmesi, arıza teşhisi ve yönetimi
Daha fazlasını göster

Jabra Direct

Jabra Direct, Jabra kulaklığınızı bilgisayarınızdan kişiselleştirebilmenizi, güncelleştirebilmenizi ve yönetebilmenizi sağlayan bir masaüstü yazılımdır. Ayrıca, yazılım telefonunuz (ör. Skype) ile yaptığınız aramaları doğrudan kulaklıktan kontrol edebilmenizi sağlar.

Daha fazlasını göster

Jabra Suite for Mac

Jabra Suite for Mac, kullandığınız aygıt yazılımı kolayca güncelleştirebilmenizi, kulaklıklarınızın özelliklerini yükseltebilmenizi ve Bluetooth bağlantılarınızı yönetebilmenizi sağlayan ücretsiz bir Mac yazılımıdır. Ayrıca, Mac yazılım telefonunuz ile yaptığınız aramaları doğrudan kulaklıktan kontrol edebilmenizi sağlar.

Daha fazlasını göster

PC İÇİN MİKRO UYGULAMALAR

Kullanıcıya mümkün olan en iyi deneyimi daima inovasyon yoluyla sağlama çabasında olan Jabra, sunduğu sesli iletişim cihazlarına değer katmak ve müşterinin beklentilerini karşılayabilmek amacıyla, şimdi Windows için kullanımı kolay mikro uygulamalar ile karşınızda. Jabra’nın yüksek nitelikli işlevler sağlayan mikro uygulamaları, kullanıcıların Jabra cihazlarının avantajlarından tam olarak ve fazlasıyla yararlanabilmelerini sağlıyor.


Jabra Screen Lock

  • Görünür bilginin güvenliği artık daha kolay
  • Kolay kurulum, dağıtım ve kullanım
  • %100 güvenli
  • Ücretsiz
Daha fazlasını göster

Jabra CC Agent Uygulaması

Jabra CC Agent uygulaması; Jabra BIZ 2300, Jabra BIZ 2400II ve Jabra Link 260 modellerinde sıkça kullanılan aramalar özelliğinin kulaklığın kontrol birimi üzerinden kolayca kullanılabilmesini sağlayarak, Cisco Finesse ile çalışan çağrı merkezi temsilcilerinin verimliliğini geliştirir.

Daha fazlasını göster