Müzik

Jabra'nın kablosuz müzik ürünleri, müziğinizi istediğiniz yere götürebilmenizi sağlar. Müziğinizin derinliğini ve netliğini yaşatan sade İskandinav tasarımlarıyla muazzam ses kalitesini deneyimleyin. Kablosuz kulaklıklarımız ve hoparlörlerimiz hareket özgürlüğü ve sezgisel bir kullanım deneyimi sağlar.

 

Jabra Halo Free

Jabra Halo Free’ler, ne yaparsanız yapın gün boyu yerinden oynamayan Bluetooth® kulaklıklardır.

Jabra Halo Fusion

Jabra Halo Fusion Wireless, kullanımı kolay tasarımı ve konforlu kullanımı ile aramaları ve müziği bir üst seviyeye taşıyan bir Bluetooth® kulaklıktır.

Jabra Move Wireless

Sade İskandinav tasarımının cam gibi net dijital sesle buluşması. Ultra hafif ve konforlu taç bandı ile başınızla mükemmel uyum. Üç modern renk tonundan birini seçin: Cayenne (Kırmızı), Cobalt (Mavi) ve Coal (Siyah).

Jabra Rox Wireless

Dolby® ile müziğinize derinlik ve ayrıntı kazandırın. Jabra Rox Wireless, dayanıklı çelik yapısı ve kulağa sabit oturması sayesinde, hareket seven müzik guruları için birebirdir.

Jabra Step Wireless

Kablolardan vazgeçin ve kablosuza geçin. Suya dayanıklı ve hafif bir tasarıma sahip yüksek kaliteli stereo ses. Müziğinizi direkt kulaklıklardan yönetin. Kulağınızdan düşmeyen en doğal uyumu, EarGels™ ve GelHooks™ ile sağlayın

Jabra Vega

Müzik deneyiminize Hi-Fi hoparlörler ile güç katın

JABRA BÜLTENİ