Jabra Motion Office

JABRA MOTION OFFICE

Nerede olursanız olun, en net görüşmeleri yapabilmenin avantajlarından faydalanın. Jabra Motion, gün boyu konforlu bir kullanım sunmak ve her türlü koşulda görevini yerine getirebilmek üzere tasarlanmıştır.

  • Üstün Ses Kalitesi
  • Gün Boyu Konfor
  • Akıllı Hareket Sensörü
Satın alSatış Departmanı ile iletişime geçin

ÜSTÜN SES KALİTESİ

Sınıfında en iyi ses kalitesi. Tümleşik hareket sensörü ve ses seviyesini bulunulan çevreye göre ayarlayan gelişmiş mikrofonlar. Gürültülü ve rüzgârlı ortamlarda bile cam gibi net ve yüksek çözünürlüklü ses kalitesinden faydalanın.

GÜN BOYU KONFOR

Kulak arkası tasarım ve kulağınızı saran esnek malzemeler ile maksimum konfor. Hoparlörü ayarlayarak ve kulaklığı istediğiniz kulağa takarak sizin için en rahat kullanım şeklini keşfedin.

Jabra Motion Office

AKILLI HAREKET SENSÖRÜ

Gelen aramaları cevaplamak için, kulaklığı elinize almanız yeterli. Kulaklık bırakılıp hareketsiz kaldığında, hareket sensörü şarjdan tasarruf sağlayan "Power Nap" fonksiyonunu etkinleştirir. Kulaklık, ele alındığında ise yine çalışmaya devam eder.

İlk bakışta özellikler

SEZGİSEL KATLANABİLİR MİKROFON KOLU

Kulaklığı açmak veya kapatmak için mikrofon kolunu açmanız veya kapatmanız yeterli.

KOLAY EŞLEŞTİRME İÇİN NFC

Jabra Motion'ı NFC (Yakın Alan İletişimi) etkin cihazınıza sadece dokundurarak kolayca eşleştirin.

SESLİ YÖNLENDİRME VE KUMANDA

Size telefonunuzu nasıl bağlanacağınızı, kimin aradığını ve batarya durumunuzu söyler. Sadece sesinizle arama yapın veya gelen aramaları cevaplayın.
[{"Name":"Certifications","Title":"Özel olarak geliştirildiği platformlar","Summary":"","Options":[{"Title":"Microsoft Skype for Business","Value":"Microsoft"}]}]
{{selection.title}}

Jabra MOTION

Görüşmenize odaklanın, cihaza değil. Bütün telefonlarınızı tek bir kulaklığa bağlayın ve aramaları bir telefondan diğerine aktarın. Tam günlük konuşma süresinden, üstün arama kalitesinden ve konfordan faydalanın.

Bu ürünle i̇lgi̇li̇ olarak satiş departmaniyla i̇leti̇şi̇me geçi̇n

100 adetten fazla yeni kulaklık almayı düşünüyorsanız, bu formu kullanarak ücretsiz deneme cihazı talep edebilirsiniz (şartlara ve koşullara tabidir).

Kaç adet kulaklık dağıtmayı planlıyorsunuz?

Platformunuz

Ek Bilgiler

Aksesuarlar

Jabra Link 360 MS Adapter
Jabra Motion Wall Charger

Destek alın

Hızlı başlangıç kılavuzları, video tanıtımları, aygıt yazılımları ve çok daha fazlası.