Jabra Motion

JABRA MOTION

Nerede olursanız olun, en net görüşmeleri yapabilmenin avantajlarından faydalanın. Jabra Motion, gün boyu konforlu bir kullanım sunmak ve her türlü koşulda görevini yerine getirebilmek üzere tasarlanmıştır.

  • Üstün Ses Kalitesi
  • Gün Boyu Konfor
  • Akıllı Hareket Sensörü
Satın alSatış Departmanı ile iletişime geçin

"Arama hangi cihazınızdan gelirse gelsin, hiçbir görüşmeyi kaçırmayacaksınız. Gelen aramaları, kulaklığı elinize aldığınız an cevaplanır.

ÜSTÜN SES KALİTESİ

Sınıfında en iyi ses kalitesi. Tümleşik hareket sensörü ve ses seviyesini bulunulan çevreye göre ayarlayan gelişmiş mikrofonlar. Gürültülü ve rüzgârlı ortamlarda bile cam gibi net ve yüksek çözünürlüklü ses kalitesinden faydalanın.

GÜN BOYU KONFOR

Kulak arkası tasarım ve kulağınızı saran esnek malzemeler ile maksimum konfor. Hoparlörü ayarlayarak ve kulaklığı istediğiniz kulağa takarak sizin için en rahat kullanım şeklini keşfedin.

AKILLI HAREKET SENSÖRÜ

Gelen aramaları cevaplamak için, kulaklığı elinize almanız yeterli. Kulaklık bırakılıp hareketsiz kaldığında, hareket sensörü şarjdan tasarruf sağlayan "Power Nap" fonksiyonunu etkinleştirir. Kulaklık, ele alındığında ise yine çalışmaya devam eder.

İlk bakışta özellikler

SEZGİSEL KATLANABİLİR MİKROFON KOLU

Kulaklığı açmak veya kapatmak için mikrofon kolunu açmanız veya kapatmanız yeterli.

KOLAY EŞLEŞTİRME İÇİN NFC

Jabra Motion'ı NFC (Yakın Alan İletişimi) etkin cihazınıza sadece dokundurarak kolayca eşleştirin.

SESLİ YÖNLENDİRME VE KUMANDA

Size telefonunuzu nasıl bağlanacağınızı, kimin aradığını ve batarya durumunuzu söyler. Sadece sesinizle arama yapın veya gelen aramaları cevaplayın.
[{"Name":"Connectivity","Title":"Bağlanmak istediğim cihazlar...","Summary":"","Options":[{"Title":"Yalnızca bilgisayar","Value":"USB"}]},{"Name":"MobCarryCase","Title":"Seyahat ve şarj seti ile gelir","Summary":"","Options":[{"Title":"Evet","Value":"Yes"}]},{"Name":"Certifications","Title":"Özel olarak geliştirildiği platformlar","Summary":"","Options":[{"Title":"Microsoft Skype for Business","Value":"Microsoft"}]}]
{{selection.title}}

Jabra MOTION

Rüzgâr sesi korumalı ve yüksek ses kaliteli Bluetooth mono kulaklık. İster ofiste ister dışarıda kullanım için. Konforunuzdan gün boyu ödün vermeyin.
{{'... ve ek olarak {0} daha' | format:(selections.length - 1)}}

Aksesuarlar

Jabra Link 360 MS Adapter
Jabra Motion Wall Charger

Bu ürünle i̇lgi̇li̇ olarak satiş departmaniyla i̇leti̇şi̇me geçi̇n

100 adetten fazla yeni kulaklık almayı düşünüyorsanız, bu formu kullanarak ücretsiz deneme cihazı talep edebilirsiniz (şartlara ve koşullara tabidir).

Kaç adet kulaklık dağıtmayı planlıyorsunuz?

Platformunuz

Ek Bilgiler

Destek alın

Hızlı başlangıç kılavuzları, video tanıtımları, aygıt yazılımları ve çok daha fazlası.