Jabra Eclipse

JABRA ECLIPSE Kablosuz Kulaklık

Gerçeğe yakın ses kalitesi için

 • Birinci sınıf hoparlör
 • Bugüne dek ürettiğimiz en hafif kulaklık
 • Cebinizde şarj olur
Satın al


Gerçeğe yakın ses kalitesi için

Jabra Eclipse™, kendinizi aynı anda iki farklı yerdeymişsiniz gibi hissedebilme özgürlüğünü verir. Şık ve zarif tasarımı ve sizi konuştuğunuz kişinin yanındaymışsınız gibi hissettirecek derecede gerçeğe yakın ses kalitesi ile artık hiçbir kelimeyi kaçırmayacaksınız. Gerçeğe yakın ses kalitesini deneyimleme zamanı geldi.

Yaptığınız görüşmeleri yakından “yaşayın”.

Müzik dinlenebilecek kalitede tasarlanmış birinci sınıf hoparlöre sahip olan Jabra Eclipse, telefonlaşırken, mesajlarınız okunurken veya sesli kitap dinlerken eşsiz bir ses kalitesi sağlar.

Başarılı görüşmeler, şık tasarım.

Başarı peşindeki insanların aynı zamanda şık olamayacaklarına dair bir kural yok. Jabra Eclipse, bugüne dek ürettiğimiz en hafif kulaklıktır. Nefis görünümlü zarif bir tasarıma bürünmüş bu teknoloji harikası, son derece konforlu bir kullanım sunuyor.

Yollarda olsanız bile iletişime ara vermeyin.

Jabra Eclipse’in taşınabilir dock ünitesi aynı zamanda 7 saat ekstra konuşma süresi kazandıran taşınabilir bir şarj cihazı olduğundan, kulaklıktan 10 saat boyunca aktif verim alabilmenizi sağlar.

Günlük yaşamda önem verdiğiniz her şey cebinizde

Telefonunuza dokunmanıza bile gerek kalmadan e-postalarınıza, SMS’lerinize, aramalarınıza ve müziğinize erişiminiz olduğunu hayal edin. Jabra Eclipse, Google Now ve Siri’ye kusursuz biçimde bağlanır ve telefonunuzu cebinizde çıkarmanıza gerek bırakmaz.

[{"Name":"MobColorHex","Title":"Renginizi seçin","Summary":"","Options":[{"Title":"Black","Value":"000000"},{"Title":"Blue","Value":"0099CC"},{"Title":"","Value":"5E4624"},{"Title":"","Value":"FFD700"},{"Title":"Gray","Value":"999999"},{"Title":"Grey Scale","Value":"6B7B94"},{"Title":"Tangerine","Value":"CC99CC"},{"Title":"Red","Value":"CC3333"},{"Title":"Tangerine","Value":"FF9933"},{"Title":"Black","Value":"FFFFFF"},{"Title":"Yellow","Value":"FFF200"}]}]
{{selection.title}}

Jabra Eclipse

Jabra Eclipse, kendinizi aynı anda iki farklı yerdeymişsiniz gibi hissedebilme özgürlüğünü verir. Şık ve zarif tasarımı ve sizi konuştuğunuz kişinin yanındaymışsınız gibi hissettirecek derecede gerçeğe yakın ses kalitesi ile artık hiçbir kelimeyi kaçırmayacaksınız. Gerçeğe yakın ses kalitesini deneyimleme zamanı geldi.

Özellikler

 • Kutudakiler 3 ekstra silikon başlık seti
  USB şarj kablosu
 • Ağırlık Kulaklık: 5,5 g (0,19 oz)
  Şarj birimi: 35 g (1,23 oz)
 • Bluetooth Sürümü: 4.1
  Konuşma mesafesi: 30 m (98 ft)
 • Batarya ve Güç Konuşma Süresi: 10 saate kadar.*
  Bekleme Süresi: 3 güne kadar


  *kulaklıkta 3 saate kadar ve şarj birimi ile 7 saate kadar

 • Kolay Eşleştirme NFC Destekler
  Otomatik Eşleştirme Desteği
 • Müzik Müzik çalma özelliği: Evet
 • Sesli bildirimler alın (eşleştirme, bağlantı ve şarj durumu)
 • Uyumluluk Her Bluetooth etkin cihaz ile çalışır
  Ücretsiz uygulama ile gelir

 • Teknik Özellikler Teknik özellikleri buradan indirin

Aksesuarlar

Jabra Eclipse Eargel Pack
Jabra Eclipse Charging Case

Destek alın

Hızlı başlangıç kılavuzları, video tanıtımları, aygıt yazılımları ve çok daha fazlası.

JABRA BÜLTENİ