Jabra Hakkında

Jabra. Sizin için geliştirilmiş ses kalitesi

Jabra olarak amacımız, size sınıfının en iyi sesli iletişim çözümlerini sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda, kullanıcıya daha gelişmiş bir kullanım sağlayan çözümler geliştiriyoruz. Sizin için tasarladığımız ürünlere entegre edilen bu çözümler sayesinde, aramalarda ve müzikte eşsiz bir deneyim sunabiliyoruz.

Jabra, ürünün formu ile işlevinin birbirini tamamlaması gerektiğine inanır. İster aramalarınız ve müziğiniz için en iyi ses kalitesine ihtiyaç duyun ister konsantrasyon ve iş birliği için gelişmiş özelliklere; ihtiyaçlarınızı ve kullanım şekillerinizi her zaman göz önünde bulundururuz. Geliştirdiğimiz kulaklıklar, ofiste, yolda, sporda ve açık havada kullanım için ideal birer ses çözümüdür. İhtiyacınız ne olursa olsun, size uygun birinci sınıf ürünleri bizde bulabilirsiniz.

Jabra’nın her ürünü, yüzlerce saatlik araştırma ve titiz tasarım çalışmaları sonucunda meydana gelir. Piyasada sunulan diğer mikrofonlu kulaklık ve hoparlörlerden daha akıllı ve daha fazla özellik ile donatılmış olmalarının nedeni de budur. Yeni ses teknolojilerini ve inovasyonlarını sıkça ilk sunan marka olmamızın nedeni de budur.

Neredeyse 150 yıl önce kurulmuş olan GN Group’un bir parçası olan Jabra; kulaklık, mikrofonlu profesyonel kulaklık ve işitme cihazı ürünlerini günümüzde tek çatı altında sunan tek markadır. Bu kapasitemizi ortak amacımız ile buluşturarak, hayatın ses kalitesini bir üst seviyesine taşıyoruz.

Geliştirdiğimiz kablosuz kulak içi kulaklıklar ile hareket özgürlüğü sağlıyor, istenmeyen arka plan gürültülerini filtreliyor, konuştuğunuz kişilerin sizi cam gibi net bir şekilde duymasını sağlıyor ve performansınızı bir üst seviyeye taşımanızda yardımcı olan birinci sınıf kondisyon izleme çözümleri sunuyoruz. Her ürünümüz daha iyi duymanızda, daha fazlasını yapmanızda ve performansınızı zirveye taşımanızda size destek sağlar.

Tercihinizi Jabra’dan yana kullandığınızda, piyasanın en iyi ürünlerinden faydalandığınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü ürünlerimiz bu amaçla geliştirilmiştir.

Öncü ruh

GN Group’un öncü ruhu, kendi sınırlarımızı aşabilmemizde de yardımcı oluyor. Dünyanın ilk ultra gürültü önleyici mikrofonu, dünyanın ilk Bluetooth® destekli mikrofonlu kulaklığı ve dünyanın ilk tümleşik nabız ölçerli spor kulaklığı, verilebilecek örneklerden bazılarıdır.

GN Group’un öncü ruhunu paylaşmakla kalmıyor, bilgi birikimini ve uzmanlığını da paylaşıyoruz. Kardeş markamız ReSound ile yürüttüğümüz yakın iş birliği sayesinde ses teknolojilerinde rakipsiz bir yeterliliğe sahibiz.

ReSound, dünyanın önde gelen işitme cihazı uzmanlarındandır. Onlar, tasarımları ve teknolojileri ile ileri derecede işitme kaybı yaşayan insanları sevdikleri seslere yaklaştırıyor. ReSound’un güçlü, mütevazi ve akıllı işitme cihazları, entegre edilmiş uygulamaları yardımıyla kontrol edilebilir. Bu sayede, istenildiğinde işitme cihazını stereo kulaklığa dönüştürebilen, doğal ve kişiselleştirilmiş bir işitme deneyimi sağlanır.

Onların bildiğini biz de biliriz. Yani, ses bilimini bizim gibi anlayan başka kimse yok. Hayatın seslerini birlikte gerçekten daha güzelleştirebiliriz.

GN ReSound logosu

Daha fazlasını keşfedin >

Jabra Gallery

Jabra Elite 65t
Jabra Evolve 80
Jabra Elite Active 65t
Jabra Evolve 75e
Jabra Elite 45e
Bir adet Jabra Elite Sport kazanın