Jabra Hakkında

Biz Jabra’yız

Hayatın sesleri bizimle daha güzel.

Akıllı sesli iletişim çözümlerimiz, insanların öncelerinde mümkün olabileceğini hiç düşünemedikleri şekillerde fayda sağlıyor.

Gerçek zamanlı bir sesli antrenör ve motive olup hedef odaklı kalmanızı sağlayan akıllı uygulamalar ile gelen yenilikçi spor kulaklıklarımız, yaşlı ve genç sporculara sınırlarını zorlamaları ve en iyi performanslarını aşmaları yönünde ilham veriyor.

İş yerinde ise daha verimli çalışabilmenizi sağlıyoruz. Daha iyi ve verimli bir şekilde konsantre olabilmeniz, iletişim kurabilmeniz ve iş birliği yapabilmeniz için gürültüyü engelleyip cam gibi net bir ses kalitesi sunarak size yardımcı olabiliriz.

Zengin ve dinleyiciyi saran ses kalitesi ile sevdiğiniz müziklerin tadını çıkarmanızı da sağlıyoruz. Ayrıca müzik dinlerken istediğiniz zaman arama yapabilir, ardından kolayca müziğinize dönebilirsiniz. Tüm bu özelliklerden daima net bir ses kalitesi ile faydalanırsınız.

Sesin gücünü kullanarak insanların hayatını dönüştürmek bizim misyonumuz.

İlhamımızı nereden alıyoruz?

Daima alışılmışın dışına çıkma ve öncü olma arzusundayız. Gücümüzü, duyduğunuz ses kalitesini daha da ileriye taşıyabileceğimiz fikrinden alıyoruz.

Ses çözümleri sağlayan bir markadan bekleneceği gibi, ekibimiz uzman dinleyicilerden oluşuyor. Dolayısıyla, insanların ihtiyaçlarına çok iyi kulak vermesini biliyoruz.

Bu nedenle, grubumuzun elde ettiği gelirin %10’dan fazlası ile her yıl Ar-Ge’ye yatırım yapıyoruz. Bu sayede çığır açan teknolojilerde öncü olmayı uzun yıllardır başarıyoruz.

İnsan kulağından alınan ve sağlığınız ile atletik performansınızı geliştirmenizde yardımcı olan biyometrik veri ölçümü ve analizi alanında lider konumumuzu da bu sayede koruyabiliyoruz.

Teknoloji ve kültür ikilisinden oluşan ürünlerimizi sürekli geliştirerek iş yerinde verimliliğinizi de arttırabilmenizde yardımcı oluyor, daha iyi bir iş/yaşam dengesi oluşturabilmenizde sizi destekliyoruz. 

Biz GN’yiz

Jabra, 1869 yılından beri yeni ufuklara yelken açan cesur ve yenilikçi GN Group’un bir parçası olabilmekten gurur duymaktadır.

Danimarka’nın Kopenhag şehrindeki merkezimizden GN Group, barındırdığı telgraf hattı ile Batı ve Doğu dünyalarını birleştiren dünyanın ilk deniz altı kablosunu döşeyerek iletişim dünyasında çığır açmıştı.


GN

Ayrıntıları keşfedin

Öncü ruh

GN Group’un öncü ruhu, kendi sınırlarımızı aşabilmemizde de yardımcı oluyor. Dünyanın ilk ultra gürültü önleyici mikrofonu, dünyanın ilk Bluetooth® destekli mikrofonlu kulaklığı ve dünyanın ilk tümleşik nabız ölçerli spor kulaklığı, verilebilecek örneklerden bazılarıdır.

GN Group’un öncü ruhunu paylaşmakla kalmıyor, bilgi birikimini ve uzmanlığını da paylaşıyoruz. Kardeş markamız ReSound ile yürüttüğümüz yakın iş birliği sayesinde ses teknolojilerinde rakipsiz bir yeterliliğe sahibiz.

Dünyanın önde gelen işitme cihazı uzmanlarından olan ReSound, tasarımları ve teknolojisi ile aşırı işitme kaybı yaşayan insanları sevdikleri seslere yaklaştırıyor. ReSound’un güçlü, mütevazi ve akıllı işitme cihazları, entegre edilmiş uygulamaları yardımıyla kontrol edilebilir. Bu sayede, istenildiğinde işitme cihazını stereo kulaklığa dönüştürebilen, doğal ve kişiselleştirilmiş bir işitme deneyimi sağlanır.

Onların bildiğini biz de biliriz. Yani, ses bilimini bizim gibi anlayan başka kimse yok. Hayatın seslerini birlikte gerçekten daha güzelleştirebiliriz.

Ayrıntıları keşfedin ›

Taklit Ürün Önleme Programı

Taklit ürünlerden sakının. Taklit ürünleri buradan ihbar edebilirsiniz.

Ayrıntıları okuyun ›

KSS ve Çevre

Çevreye olan etkimizi nasıl azalttığımızı burada öğrenebilirsiniz.

Ayrıntıları okuyun ›

Medya Kütüphanesi

Burada broşürler, teknik bilgiler, ürün fotoğrafları ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Ayrıntıları okuyun ›