Birlikten Güç Doğar

Siz kazandığınızda biz de kazanırız; WIN Partner Programı'nın temelindeki prensip budur. Müşterilere en iyi hizmeti sunabilmek, hem sizin hem bizim için önemlidir. Bu sebepten dolayı, Jabra ses cihazlarını sunarken ihtiyaç duyacağınız tüm araç, bilgi ve becerileri kullanımınıza sunabilmek için elimizden geleni her zaman yapmaktayız.
 
Partner programımız; ürün ve satış eğitimi, promosyon malzemesi ve teknik destek sağlar. Faaliyet gösterdiğiniz pazarda güçlenmeniz ve müşterilerinize iyi bir deneyim sunabilmeniz için sizinle el ele çalışırız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinir, Jabra'yla ilgili tüm konularda uzmanlaşırsınız.
 
Jabra ile çalıştığınızda, ödüllü ürünler ve inovasyon sunabilmekle kalmazsınız; sizi ve müşterilerinizi desteklemeye kendisini adamış, profesyonel bir iş ortağınız da olur.

JABRA İŞ ÇÖZÜMLERİ SATAN PARTNERLER
Jabra Gold PartnerEn üst seviyede iş birliği, beraberinde en bol avantajı da getirir. Gold Partner seviyesi, hem potansiyel müşteri bulmanızda size yardımcı olur hem satışlarınızı gerçekleştirebilmeniz için gerekli her türlü desteği sağlar. Bir Gold Partner olarak, Jabra.com adresinde adınızın geçmesiyle kalmazsınız; Jabra'nın ortak satış ve pazarlama planlarından, partner seminerleri ve etkinliklerinden, tanıtım ürünlerinden ve tanıtım öncesi bilgilendirmelerden de faydalanabileceğiniz gibi, iş geliştirme fonundan da yararlanma hakkınız olur.
Jabra Silver Partner Silver partner seviyesi sayesinde, satış ve kârlılığınızı ciddi oranda arttıracak birçok avantaja sahip olursunuz. Silver partner seviyesi ile, potansiyel müşteriler hakkında Jabra'dan bilgi alabilir, ortak markalı pazarlama kampanyalarında yer alabilir, Jabra ecademy ve satış araçlarından faydalanabilirsiniz.
JABRA REGISTERED PARTNER Registered Partner olarak, Jabra evrenine açılan kapı olan PartnerNet'e erişiminiz olur ve Jabra Partner logosunu kullanma hakkına sahip olursunuz. Jabra ecademy sayesinde Jabra ürünleri hakkında daha geniş bilgiye sahip olabilir, PartnerNet'in haberler bölümünden gönderilen Partner e-bülteni ile tüm yenilikler hakkında her zaman bilgi sahibi olursunuz.